mil2
#JezierzanyZaprasza

Jezierzany

Po kilku latach nieobecności na mapę atrakcji rekreacyjnych regionu wraca kąpielisko w Jezierzanach! Funkcjonować będzie pod nazwą Krainy Dobrej Energii.

Kąpielisko w Jezierzanach to miejsce kultowe, znane i lubiane. Przez dziesięciolecia stanowiło jedno z najważniejszych miejsc wakacyjnej rekreacji dla mieszkańców regionu, w szczególności Legnicy, Chojnowa, Złotoryi a niejednokrotnie również dla osób z odleglejszych miejscowości, takich jak Lubin, Polkowice czy Bolesławiec oraz sąsiadujących z nimi mniejszych lokacji.

W te wakacje będzie można z niego skorzystać promocyjnie w ramach akcji „Lato z KD” w soboty, niedziele i święta!

Kraina Dobrej Energii w specjalnej cenie!

Dla pasażerów KD kąpielisko przygotowało promocyjne ceny biletów (8 zł normalny, 5 zł ulgowy), ważne wyłącznie z naszym biletem w ofercie „Powrót gratis”! A co zastaniecie na miejscu?

  • Przede wszystkim czyste jezioro, złocistą plażę i pyszne jedzenie z foodtrucków. Będzie można wypożyczyć m.in. deski SUP i kajaki oraz skorzystać z boisk do piłki ręcznej plażowej i siatkówki plażowej, badmingtona, itp.
  • W soboty o 9:00 będzie można skorzystać z zajęć pilates na plaży! Cyklicznie organizowane będą również zumba, joga i zajęcia SUP.
  • W dniach 28-29 sierpnia odbędzie się Festiwal Sportów, gdzie główną dyscypliną będzie triathlon a dodatkowo aquathlon (bieganie + pływanie), turnieje siatkówki i piłki ręcznej. Podczas Festiwalu wystąpi MEZO (28.08).

Prawda, że zapowiada się fajnie?

Jak wygodnie i komfortowo dojechać na miejsce?

Wszyscy, którzy w wakacyjną sobotę, niedzielę lub święto wybiorą podróż naszym pociągiem do Krainy Dobrej Energii, będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty „Powrót gratis” uprawniającej do bezpłatnego powrotu w ramach naszych połączeń do Jezierzan.

Jak to działa:
Wystarczy w kasach biletowych lub u konduktora zakupić bilet na pociąg KD do Jezierzan, zaznaczając, że wybierasz ofertę „Powrót gratis”. Natomiast aby zrealizować bezpłatny powrót z Jezierzan, do biletu kolejowego należy mieć przy sobie bilet wstępu na kąpielisko, który potwierdzi skorzystanie ze specjalnej oferty dla podróżnych KD, przygotowanej przez naszego Partnera.

Rozkład jazdy:
Do Jezierzan dojeżdżają pociągi linii D1, D10 oraz D25

Inne polecane kierunki z KD

Linie transgraniczne z KD