mil2

#BielawaZaprasza

Atrakcje Gór Sowich i okolic

Góry Sowie to niezwykle malownicze pasmo, które zachęca do wycieczek pięknymi krajobrazami, dużym zróżnicowaniem wysokości, jak również ilością położonych wokół atrakcji turystycznych.

Bielawa Zachodnia stanowi doskonały punkt wypadowy na weekendowe piesze i rowerowe wyprawy. Wielbiciele górskich wędrówek w Leśnym Dworku mają możliwość wyboru wielu ciekawych szlaków o różnym stopniu trudności.

Zainteresowanych poznawaniem historii Dolnego Śląska zapraszamy natomiast do Twierdzy w położonej niedaleko Srebrnej Górze – największej twierdzy górskiej w Europie.

Poczuj wakacyjny klimat nad Jeziorem Bielawskim

Miłośnicy sportów wodnych i plażowania korzystać mogą z położonego nieopodal stacji kolejowej Jeziora Bielawskiego – to miejsce doskonałe do kąpieli, rowerów wodnych, kajaków, a nawet żeglowania.

Ośrodek Sportu i Rekreacji zlokalizowany obok jeziora to zachęca do wypoczynku zarówno dla osoby lubiące aktywność, jak i rodziny z dziećmi. Do dyspozycji udostępniony jest nowoczesny basen familijny z wodnym placem zabaw i kompleksem wodnym, a także wyciąg do wakebordu i nart wodnych.

Jak wygodnie i komfortowo dojechać na miejsce?

Do Bielawy wygodnie dojedziesz naszym bezpośrednim pociągiem z Wrocławia linii D16

Inne polecane kierunki z KD

Linie transgraniczne z KD